Používateľský manuál - Užívateľský manuál - Návod na obsluhu
Zadarmo Manuály Zdarma Návody - Užívateľské príručky zadarmo
Návod na obsluhu TV
Návod na obsluhu Fotoaparáty
Návod na obsluhu Domáce spotrebiče
Návod na obsluhu Prehrávače a Rekordéry
Návod na obsluhu Kamkordéry
Návod na obsluhu Počítače
Návod na obsluhu Audio systémy
Návod na obsluhu Telefóny
Návod na obsluhu Hry
Návod na obsluhu Domov
Návod na obsluhu Autá motocykle
Návod na obsluhu Nástroje a náradie
Návod na obsluhu Malé spotrebiče

Podmienky používania stránok pouzivatelsky-manual.comhttp://www.pouzivatelsky-manual.com sú internetové stránky prevádzkované Concept Lov s kapitálom vo výške 1500, sídli na 103 bis rue d'Amboile - 94430 Chennevières Sur Marne, zapísaná v RCS Creteil pod číslom 509 046 967 (ďalej len "Koncepcia LOV"), E-Mail: contact@lovconcept.fr ~ ~ HEAD = pobj. S prístupom k tejto stránky alebo jej obsahu, prehliadanie alebo sťahovanie alebo vysielania, alebo nahrávanie na tejto stránke alebo akékoľvek iné použitie týchto stránok a ich obsahu ako registrovaný užívateľ alebo návštevník nedeklarovaný, súhlasíte v súlade s týmito Podmienkami, bez úprav, čo zodpovedá uzavretie zmluvy medzi vami a Lovconcept), a musí spĺňať všetky právne autentickej. Užívateľ je výlučne zodpovedná za náklady na obstaranie hardware a software potrebný pre prístup na stránky. Užívateľ je sám zodpovedný za platenie daní či telefónnych sietí, ktoré sú nutné pre prístup k webu a súvisiace služby.

Copyright

Práce prezentované na týchto stránkach sú majetkom ich autora, ktorý priznal právo na zastúpenie na tejto webovej stránke spoločnosti na Lovconcept. V dôsledku toho sa všetky celkové alebo čiastočné reprodukcie bez súhlasu autora zakázané a predstavuje porušenie prípustné podľa článkov L.335-2 a nasledujúce zákonníka duševného vlastníctva. V prípade, že práce prezentované na stránkach porušuje vlastnícke právo tretej osoby, Lovconcept súhlasí, že stiahne okamžite z pracoviska v pochybnosť, pokiaľ dôjde k založená. Každá tretia strana, ktorá by sa uplatňovať nárok na vlastníctvo danej práci musí poskytnúť Lovconcept, spolu so žiadosťou o zrušenie práce, všetky dokumenty a alebo odôvodnenie potvrdzuje, že je priamo v práci. S výnimkou vyššie uvedených prác, majetkom autora a všeobecné štruktúry, rovnako ako softvér, texty, obrázky animované, alebo nie, know-how a všetky ostatné prvky tvoriace na týchto stránkach sú výhradným vlastníctvom Lovconcept. Akékoľvek úplné alebo čiastočné reprodukcie týchto stránok akýmkoľvek spôsobom bez výslovného súhlasu Lovconcept je zakázané a predstavuje porušenie prípustné podľa článkov L.335-2 a nasledujúce zákonníka duševného vlastníctva. Lovconcept značky a logá, ktoré sú na týchto stránkach sú registrované ochranné známky a sú majetkom Lovconcept a / alebo jeho partnerov alebo ochrannej známky. Akékoľvek úplné alebo čiastočné reprodukcie týchto značiek alebo týchto logá vyrobené bez výslovného súhlasu Lovconcept je zakázané, ako je definovaná v článkoch L.713-2 a L.713-3 zákonníka duševného vlastníctva. Lovconcept vám udeľuje nevýhradné právo používať obsah stránok len pre osobné použitie, a nie komerčné. Obmedzené povolenie používať obsah stránky (na účely uvedené vyššie), je špecificky viaže na požiadavku, aby uznala, rešpektovať a chrániť údaje týkajúce sa autorských práv, ochranných známok a všetkých iné ochranné práva obsahu webu. Užívateľ nezískava vlastnícke práva k e-mailovej adresy, URL alebo iné osobné identifikačný kód priradený prijímať služby dostupné prostredníctvom týchto stránok, alebo že si vybral. Užívateľa obmedzené práva vzťahujúce sa na použitie, ako identifikátor / adresa musí byť platná po celú dobu zápisu / Užívateľský účet pre prístup k webu alebo súvisiace služby. Ak Lovconcept ukončí platnosť dobe z akéhokoľvek dôvodu, Lovconcept je zdarma k dispozícii žiadne identifikácia / adresu na vlastnú päsť, alebo odovzdať ju inému užívateľovi.

Zodpovednosť

Lovconcept nemôže zaručiť presnosť a úplnosť informácií obsiahnutých na týchto stránkach. Lovconcept si tiež vyhradzuje právo na zmenu bez predchádzajúceho upozornenia obsah týchto stránok bez ručenia vznikli. Lovconcept tiež nie je zodpovedná za akékoľvek priame alebo nepriame, hmotné či nehmotné akéhokoľvek druhu týkajúce sa čiastočného používania informácií obsiahnutých na týchto stránkach. Lovconcept to tiež nemá žiadnu kontrolu nad obsahom stránok tretích strán, na ktoré odkazuje odkazy, a preto nenesie žiadnu zodpovednosť v tejto oblasti. Ani Lovconcept ani žiadna iná strana zapojená do výroby, dodávok, dizajnu alebo údržbu všetkých alebo časti tejto internetovej prezentácie, alebo stránok a prezentácií spojených s našou, nie je zodpovedná v žiadnom prípade priame alebo nepriame škody, poškodenie alebo porucha, ktorá môže nastať po prístupe, používania alebo nemožnosti používať internetovú prezentáciu Lovconcept alebo prezentácie, na ktoré sa sú prepojené.

Ochrana dát

Počas svojho prechádzanie môžete byť požiadaný, aby oznámil osobné údaje o vás. V súlade so zákonom "Informatique et libertés" (Zákon č 78-17 z 8. 6.1.1978), máte právo na prístup, upravovať a mazať dáta na vašich informácií. Môžete vykonávať oznámením nás e-mailom na contact@lovconcept.fr ~ ~ pobj. Cookies sú používané pre zber a záznam dát z návštevníkov stránok. Tie nemôžu byť použité na osobnú identifikáciu návštevníkov a alebo môže byť spojené s osobnými údajmi. Budú použité iba k optimalizácii webu. Sme partnerom ValueClick k poskytovaniu reklám a / alebo na zhromažďovanie informácií pri svojich návštevách na našich webových stránkach, ktoré ValueClick môžu používať cookies alebo elektronické štátov WebBeacons, "aby zhromaždila navigačné informácie, ale v žiadnom prípade identifikuje Vás osobne pri návšteve tejto webovej stránky, ale aby nám pomohli zobrazovať reklamy viac spriaznení s vašou navigáciu. Ďalšie informácie na túto tému a metódy používané behaviorálnej reklamy ods behaviorálna reklama) alebo odmietnuť (OptOut) použiť túto anonymné informácie nájdete na adrese (https://admin.valueclickmedia.com/optout/index.html)

Rozhodné právo - Právomoc

Tieto všeobecné podmienky sa riadia francúzskym právom. Všetky spory týkajúce sa platnosti, výkladu alebo plnenia tejto zmluvy, budú predložené príslušné súdy Creteil.Copyright © pouzivatelsky-manual.com Všetky práva vyhradené.

Sitemap


Užívateľské manuály televízia, Plazmový televízor, LCD TV :
Užívateľské manuály televízia, Plazmový televízor, LCD TV

Užívateľské manuály Digitálne fotoaparáty, zrkadlovky, Digitálne fotoaparáty :
Užívateľské manuály Digitálne fotoaparáty, zrkadlovky, Digitálne fotoaparáty

Užívateľské manuályDigitálne videokamery, HD Videokamery, Pevný Videokamery diskov :
Užívateľské manuályDigitálne videokamery, HD Videokamery, Pevný Videokamery diskov

Užívateľské manuály audio systémy, stereo systémy, Systémy domáceho kina :
Užívateľské manuály audio systémy, stereo systémy, Systémy domáceho kina

Užívateľské manuály autá, motocykle, ATV :
Užívateľské manuály autá, motocykle, ATV

Užívateľské manuály notebooky, tlačiarne, Počítače príslušenstva :
Užívateľské manuály notebooky, tlačiarne, Počítače príslušenstva
Užívateľské manuály nástroje-a-náradie, vŕtačky, kosačky na trávu :
Užívateľské manuály nástroje-a-náradie, vŕtačky, kosačky na trávu

Užívateľské manuály umývacie stroje, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry :
Užívateľské manuály umývacie stroje, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry

Užívateľské manuály stolné hry, video Games, hry :
Užívateľské manuály stolné hry, video Games, hry

Užívateľské manuály domáce, Domotics, nábytok inštalácia :
Užívateľské manuály domáce, Domotics, nábytok inštalácia

Užívateľské manuály mobilné telefóny, smartphony, mobilné telefóny :
Užívateľské manuály mobilné telefóny, smartphony, mobilné telefóny

Užívateľské manuály DVD prehrávače, Blu Ray prehrávače, rekordéry :
Užívateľské manuály DVD prehrávače, Blu Ray prehrávače, rekordéry